faya hafik

Mám takový malý návrh na prázdniny.

Je mi jasné, že většina z Vás bude mít jiný program a většina bude pracovat nebo odpočívat u vody, ale když už jsem se do toho dala, mohli byste mou iniciativu ocenit a najít si hezký termín ve svém vytíženém prázdninovém programu.

O co jde:

Rozhodla jsem se okleštit a zhustit program projektu fénix, tohoto neuskutečněného návrhu na tábor. Původní osmi až desetidenní tábor chci uskutečnit jako pětidenní prodloužený víkend. Doufám, že se podaří sehnat dohromady aspoň deset až dvanáct lidí, kteří o projektu zatím mnoho neví a nebudou tedy ochuzeni o překvapení.

Jak že si to představuju:

V zásadě potřebuju jednoho člověka, který ví o nějakém prostranství, popřípadě vlastní chatu/zahradu, kde bychom mohli mít ohniště, pár stanů a zaparkované auto (kvůli zásobám) někde blízko Hodonína. To celé buď za minimální poplatek nebo zadarmo. Jediné, co potřebujeme, je voda (nebo studna), bez elektřiny se v podstatě obejdem.

Jídlo by se muselo zařídit buď samostatně nebo po domluvě, pokud bude možnost vaření, dalo by se snad něco svépomocí uklohnit.

A co chci po Vás?

Domluvte se na termínu o prázdninách, sežeňte si spacák a nocležníka se stanem, napište mi na fórum, že byste do toho šli a jaký termín vám vyhovuje a práskněte každého, kdo by mohl vědět o místě, kde se můžeme chvilku roztahovat.

Co se týče programu, mám všechno v podstatě vymyšlené a nachystané, ale budu potřebovat pár dobrovolníků, kteří mi s organizací pomohou. Je tu taky možnost, že někdo pomůže jen s částí her, aby si ty ostatní mohl zahrát jako hráč. Ach, ano, potřebuju tak aspoň jednoho nebo dva, kteří mi pomůžou s akcí jako s celkem, protože se to v jednom člověku zvládnout nedá.

A teď k materiální stránce:

Peníze od nikoho vybírat nebudu. Počítám s tím, že všechno bude svépomocí, takže budu třeba potřebovat, abyste na některou hru měli šátek, černé nebo tmavé oblečení, staré prostěradlo, tužku, šitíčko, nožík, nohy, ruce, uši, oči, mozky, smích, napětí apod. Nic z toho nehodlám hradit z vlastní kapsy.

S jídlem to bude na takovou dlouhou dobu problematičtější, takže se asi dohodneme, že se vybere nějaký obnos a nakoupí se brambory, párky, chleba a podobné důležité potraviny, ale ostatní bude na každém zvlášť. Spíš tak nějak počítám s tím, že blízko bude možnost něco koupit, popřípadě zajít do hospody na oběd.

A teď pro ty, co by rádi pomohli s celou akcí nebo kouskem akce nebo materiálně nebo nějak, tak klikněte TADY